سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
خوش رفتاری، بر محبّت دل ها می افزاید . [امام علی علیه السلام]
 
امروز: سه شنبه 99 بهمن 7

امروزه، برای برطرف نمودن حداکثری نیازهای مشتریان در هر سطح و نوعی، دستگاه‌های سوییپر در انواع و مدل‌های متنوع طراحی و عرضه شده اند و مشتری می تواند با توجه به نوع نیاز خود، دستگاهی کاملا متناسب با آن تهیه نماید. سویپر ها با توجه به پارامترهای مختلفی طبقه بندی می شوند که عبارتند از :

طبقه بندی بر اساس نحوه هدایت

هدایت دستگاه سوییپر به دو صورت دستی یا خودرویی صورت می پذیرد. مدل های دستی دارای ابعاد کوچک تری هستند و با قرار گرفتن کاربر در پشت آن هدایت می گردند. این دستگاه ها با موتور جلوبرنده یا بصورت مکانیکی ( هل دادن کاربر) به جلو حرکت می کنند. سویپر دستی ساختار ساده، دسته ارگونومیک و قدرت مانور بالایی دارد و برای نظافت محیط های داخلی و بیرونی کم وسعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. سوییپر خودرویی یا سرنشین دار از نظر نحوه هدایت تفاوت چشمگیری با مدل های دستی دارد. در این سویپر ها ابعاد دستگاه بزرگتر است و کاربر با تسلط کامل با قرار گرفتن بر روی صندلی به راحتی محیط را نظافت می نماید.

طبقه بندی بر اساس سیستم حرکتی و منبع تغذیه

 

دستگاه سوییپر صنعتی از نظر سیستم حرکتی به دو دسته مکانیکی و موتور دار تقسیم بندی می شوند. سویپر مکانیکی که به صورت دستی هدایت می گردد، فاقد هرگونه قطعات الکترونیکی و موتور می باشد. این دستگاه با اعمال فشار کاربر بر روی دسته و هل دادن دستگاه رو به جلو حرکت می نماید و با توجه به چرخش برس ها و حرکت رو به جلوی دستگاه به صورت مکانیکی، ابعاد این نوع جاروی خیابانی کوچک می باشد و هدایت آن دشواری چندانی ندارد. از آن جایی که سویپر مکانیکی دستی به منبع تغذیه نیازی ندارد، هیچگونه آلودگی محیطی در فضای کار این دستگاه به وجود نمی آید. در دسته بندی دیگر، سویپر دارای منبع تغذیه شامل سویپر باطری دار و مدل های با منبع سوخت فسیلی می شوند.


 نوشته شده توسط اتحاد صنعت صدرا در پنج شنبه 99/10/25 و ساعت 11:54 صبح | نظرات دیگران()
لیست کل یادداشت های این وبلاگ
درباره خودم
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 0
بازدید دیروز: 0
مجموع بازدیدها: 8
جستجو در صفحه

خبر نامه